DEĞİŞİM ŞARTLARI:

1. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

2. Değişimini talep ettiğiniz ürünlerin, ambalajında ve hiç kullanılmamış olması gereklidir. Ambalajı bozulmuş ve kullanılmış ürünlerin değişimi yapılmaz.

3. Değişim talebiniz için Whatsapp müşteri hizmetlerine yazarak bilgi alın.

4. Ürünün fabrikasyon bir hatası var ise, ürünü teslim aldıktan sonra  2 gün içerisinde +90 507 099 10 52 nolu telefondan Müşteri Destek Hattı’nı arayarak değişim talebinizi iletmeniz gerekir.

5. Değişim için yolladığınız ürün, tarafımızdan incelenerek isteğiniz doğrultusunda, ürün elimize ulaştıktan sonra en geç 1 ila 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilir ve adresinize kargolanacaktır.

İADE ETME ŞARTLARI:

1. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili iade talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

2. İadesini talep ettiğiniz ürünlerin, ambalajında ve hiç kullanılmamış olması gereklidir. Ambalajı bozulmuş ve kullanılmış ürünlerin iadesi yapılmaz.

3. İade talebiniz için Whatsapp müşteri hizmetlerine yazarak bilgi alın.

4. İade için yolladığınız ürün, tarafımızdan incelenerek isteğiniz doğrultusunda, ürün elimize ulaştıktan sonra en geç 1 ila 2 iş günü içerisinde iadeniz gerçekleştirilir.

Ürün değişim ve iade işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için Whatsapp üzerinden Müşteri Destek Hattı’nı hafta içi her gün 09:30–19:30 saatleri arasında arayabilirsiniz.